УКРАИНА, 9 фев. - SV Development. За останніх півтори року в Україні закрили понад 60 банків. Часто-густо вкладники опиняються у халепі, навіть якщо довірились найнадійнішим фінансовим установам.
Роман довірив чималу суму одному з найнадійніших українських фінустанов — "Дельта-банку". Але прогадав.
Банк визнали неплатоспроможним і почали процедуру ліквідації. Тому 50 тисяч доларів чоловіка, за які можна було б купити новеньку квартиру у Києві, ледь не всі згоріли. У таку халепу втрапили 35 тисяч вкладників.
Знавці застерігають: розпізнати фінустанову, що може зазнати краху, вкрай складно, але можливо. Радять звертати увагу на звітність банку, проглянути статті доходів та витрат із фінансовим експертом.
Із "затонулого корабля" вкладники можуть врятувати 200 тисяч гривень. Більші суми — під великим ризиком.
Роман отримав 200 тисяч гривень, але це лише 1/5 від вкладеної суми. За решту продовжує боротися. Чоловік провів 16 мітингів — безрезультатно.
Нацбанк, нарікає вкладник, годував обіцянками, мовляв, "Дельта-банк" націоналізують, приєднають до іншого державного. Тоді начебто мали повернути усі гроші. Тепер наполегливі постраждалі перейшли до запасного плану. Створили спілку і написали електронну петицію Президенту.
Юристи не приховують: у суді доводити вкладникам свою правоту доволі складно. І лише одиниці можуть вирішити питання за допомогою Феміди. Один із поширених способів рятувати гроші — розділити їх на дрібніші частини. Хоча і це не завжди ефективно. Раніше Роман вірив, що гроші мають працювати. А тепер не довірить свої кошти жодному банку.
Консалтинговая компания "SV Development"
ДобавитьКомментарии (0)